Ako vybrať nafukovaciu anču?

1. Dajte na sympatie: Ako postupovať pri výbere nafukovacej anči? V prvom rade dajte na vzhľad a vaše chúťky. Veď predsa musí byť sympatická a podľa vašich predstáv.  Preto ako prvé kritérium pri výbere dajte na vaše sympatie. Či už je vašou predstavou štíhla brunetka, alebo blondínka, či pani pri tele, alebo černoška, v našej ponuke nájdete naozaj všetko a dokonca máme v ponuke aj dôchodkyňu, ktorá už päťdesiat rokov čaká na švárneho šuhaja. Pozor na jej vyberacie zuby!  

2. Spracovanie a funkcie: V ponuke sú nafukovacie panny od lacných modelov za pár eur, ktoré nemajú až takú vernú imitáciu vzhľadu, tváre a častí tela a taktiež neobsahujú až tak realistické masturbátory v ústnom, análnom a vaginálnom otvore. Kvalitnejšie a zároveň drahšie modely obsahujú aj vyberateľné masturbátory, ktoré sa dajú použiť aj bez panny a samozrejme ich prevedenie a verná imitácia je na vysokej úrovni. Taktiež majú prepracovaný vzhľad tváre, rúk, nôh a všetkých otvorov.  Taktiež niektoré modely obsahujú aj vibračné anály, orály a vagíny. Pri výbere si prezrite detailnejšie foto a vyberajte podľa uváženia a kvality prevedenia. Samozrejme pokiaľ nechcete veľa investovať volte lacnejšie verzie. Najprepracovanejšie s realistickým zážitkom sú napríklad ženské torzá. Nejde o celé telo ženy s hlavou, iba časť tela, ale o to viac prepracované do detailov.  

3. Počet otvorov nafukovacej anči: Zakúpiť môžete nafukovaciu anču s 1, 2, či 3 otvormi. Niektoré majú len vaginálny otvor, niektoré vaginálny a orálny otvor a niektoré sú komplet s vaginálnym, orálnym a análnym otvorom. Záleží len na vás o čo máte záujem.  Zakúpite na sexshope sexposta.sk, alebo sexshop-sexshop.sk